JIKAclean MILA závěsná sprchovací toaleta
Kód: H8215230000001Detailní popis produktu
Novinkou letošního roku je závěsný klozet se zabudovanou bidetovací tryskou JIKAclean MILA. Sprchovací toaleta je dokonalým spojením moderní toalety, jedinečného vzhledu a chytré funkčnosti. Údržba je díky funkci Odstraňování vodního kamene velmi intuitivní a snadná. Toaleta nabízí řadu funkcí: bezoplachový systém Rimless, hluboké splachování, skryté uchycení, antibakteriální vyhřívané sedátko s poklopem SlowClose s kovovými úchyty, dálkový ovladač s nástěnným držákem, přídavné otočné tlačítko. Auto flush = funkci automatického splachování lze použít pouze při zakoupení jednotky automatického splachování H8925240000001 v kombinaci s JIKA modulem H8956520000001.
Funkce:
- Zadní mytí
- Dámské mytí
- Masážní mytí
- Pulzní mytí
- Samočistící tryska
- Nastavení teploty vody
- Nastavení proudu vody
- Nastavitelná poloha trysky
- Samočištění trysky
- Noční světlo
- Pozvolné zavírání víka a sedátka (Slow close)
- Ovládací tlačítko
- Dálkové ovládání
- Bezokrajová toaleta (Rimless)
- Vyhřívané sedátko s nastavitelnou teplotou
- Odvápňovací funkce
Obsah balení:
- Moderní rimless/rimfree kapotovaná mísa s ovládacím tlačítkem
- Integrovaný bidet
- Dálkové ovládání
- Kompletní připojovací příslušenství
- Podrobný návod a instalační schéma

Technická specifikace:
Instalace toalety (typ): Závěsné
Tvar: Kulatý
Oplachový kruh: Rimless (bezokrajový)
Napájení: AC 220–240V, 50/60Hz
Jmenovitý příkon: 840 W (max. 1650 W ohřev vody, 290 W sušení)
Tlak přívodní vody: 0,09–0,8 MPa (0,9–8 bar)
Teplota vstupní vody: 10–30 °C
Teplota okolí: 4–40 °C
Stupeň krytí: IPX4
Typ ohřevu vody: Průtokový (instantní)
Teplota vody (nastavitelná): cca 33–39 °C (5 úrovní)
Teplota sedátka (nastavitelná): cca 35–39 °C (5 úrovní)
Teplota sušení (nastavitelná): cca 35–55 °C (5 úrovní)
Spotřeba vody – mytí: 0,3–0,8 l/min
Bezpečnostní prvky: Teplotní čidla, termopojistky, detekce obsazenosti sedátka, uzemnění
Dálkové ovládání: 2× AAA (DC 1.5V) alkalická baterie
Délka napájecího kabelu: PCB konec: 0,18 m, zástrčka: 1,5 m
Rozměry toalety (DxŠxV): 610 × 395 × 370 mm
Čistá hmotnost: ~33 kg ±10 %
Hrubá hmotnost: ~38 kg ±10 %
Rozměry

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchovací toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 7612738130114 |
| ? Série: | Jika MILA |
| ? Typ bidetu: | Integrovaný moderní |
| ? WC modul v ceně: | -- |
| ? Usazení mísy: | závěsné |
| ? Dálkové ovládání: | ANO |
| Barva: | Bílá |
| ? Tvar keramiky: | oblé |
| ? Sušení: | ANO |
| ? Připojení sítí: | externí nebo skryté |
| ? Splachování: | bezokrajové |
| ? Odpad WC mísy: | zadní |
| Zvýšená mísa: | NE |
| ? WC modul montáž: | -- |
| ? WC modul umístění: | -- |
| ? Autom. otevírání / zavírání: | NE |
| ? Automatické splachování: | NE |
| ? Odsávání zápachu: | NE |
| ? Odvápňovací funkce: | ANO |
| ? Vyhřívané prkénko: | ANO |
| Materiál: | keramické |
| Objem splachování: | dle WC modulu |
| Požadované vlastnosti: | Soft close sedátko |
| Délka: | 61 cm |
| Šířka: | 41,5 cm |
| dětský: | ano |
| se sedátkem: | ano |
| rimfree/rimless: | ano |
| duální splachování: | ano |
| přívod vody: | zadní |
| kombi klozet: | ne |
| připojení odpadu: | zadní odpad |
| typ klozetu: | hluboké splachování |
| s bidetovou tryskou: | ano |
| umístění: | závěsný |
| výška: | 411.0 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
