WG-LR100_BWP100
Kód: WG-LR100_BWP100Související produkty
Detailní popis produktu
Praktický set pro vyšší hygienu a jednoduché řešení bez nutnosti hledání kompatibilní mísy
- Chcete kvalitní mytí a vyšší hygienu?
- Nechcete řešit výběr kompatibilní mísy zvlášť?
- Hledáte hotové řešení prkénko + WC mísa?
- Chcete jednoduchou montáž a čistý vzhled koupelny?
Hlavní funkce
- zadní mytí
- dámské mytí
- oscilační režim
- pulzační režim
- nastavení teploty vody
- nastavení tlaku vody
- nastavení polohy trysky
- sušení teplým vzduchem
- dálkové ovládání
- boční ovládací tlačítka
- deodorizer
- noční světlo
- soft close
- quick release

Ovládání




- závěsnou WC mísu v moderním designu
- vírové (vortex) splachování
- bezokrajovou keramiku (rimless)
- moderní vzhled vhodný k bidetovému prkénku
- jednodušší řešení v rámci hotového setu

- přívod studené vody v blízkosti toalety
- zásuvka 220–240 V
- instalační připravenost pro závěsnou mísu
Jak LINEA vypadá v reálu




Technické nákresy

Technické parametry / Obsah balení
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Soft close sedátko | Ano |
| Quick release | Ano |
| Úsporný režim | Ano |
| Připojení vody | G 1/2 |
| Napájení | AC 220–240 V, 50/60 Hz |
| Jmenovitý výkon | 1020 W |
| Maximální výkon | 1650 W |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Tlak vody | 0,07 – 0,75 MPa |
| Teplota vstupní vody | 4 – 35 °C |
| Okolní teplota | 4 – 40 °C |
| Krytí | IPX4 |
| Průtok vody | 480 – 600 ml/min |
| Teplota vody | 31 – 38 °C |
| Doba mytí | cca 3 minuty |
| Typ ohřevu vody | Okamžitý |
| Výkon ohřevu vody | 1600 W |
| Bezpečnostní prvky | Hladinový spínač / termostat |
| Ochrana proti zpětnému toku | Air Gap |
| Rychlost vzduchu | ≥ 4 m/s |
| Výkon sušení | 250 W |
| Doba sušení | cca 3 minuty |
| Teplota vzduchu | OFF / 35 – 50 °C |
| Bezpečnost sušení | Tepelná pojistka / termostat |
| Typ deodorizeru | Diatom |
| Doba deodorizeru | cca 15 minut |
| Frekvence ovladače | 2460 MHz |
| RF výkon | -10 dBm |
| Typ baterií | 3V CR2032 |
| Počet baterií | 2 ks |
| Další bezpečnost | Proudový chránič |
| Hmotnost (netto/brutto) | cca 4,2 / 5,63 kg |
| Rozměry | cca 510 × 370 × 80 mm |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | závěsná WC mísa |
| Splachování | hygienické splachování |
| Sedátko | softclose |
| Materiál | sanitární keramika |
| Barva | bílá |
| Rozměr | dle technického nákresu výrobce |
ℹ️ Set obsahuje vše důležité pro kompletní řešení:
- bidetové prkénko LINEA LR100
- WC mísa BASIC PRO
- softclose sedátko
- dálkový ovladač (bez baterií)
- instalační a uživatelský manuál
- držák ovladače
- upevňovací rámeček bidetového prkénka
- montážní šrouby
- přívodní hadice na vodu
- T-kus / rozdvojka
- spojka
- vstupní filtr
Proč koupit set místo samostatného bidetového prkénka?
Je hlavní výhodou setu bidetové prkénko?
Má LR100 vyhřívané sedátko?
Má prkénko sušení?
Je BASIC PRO vhodná mísa pro tento set?
Je montáž složitá?
Jak je to s údržbou?
- odborné poradenství před nákupem
- pomoc s výběrem vhodného řešení
- možnost montáže
- záruční i pozáruční servis
- dostupnost specialistů, ne jen běžný prodej
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetová prkénka se závěsnou mísou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29 kg |
| ? Série: | LINEA |
| ? Typ bidetu: | Prkénko + WC |
| ? WC modul v ceně: | -- |
| ? Usazení mísy: | závěsné |
| ? Dálkové ovládání: | ANO |
| Barva: | Bílá |
| ? Tvar keramiky: | oblé |
| ? Sušení: | ANO |
| ? Připojení sítí: | externí |
| ? Splachování: | bezokrajové vírové tiché |
| ? Odpad WC mísy: | zadní |
| Zvýšená mísa: | NE |
| ? WC modul montáž: | -- |
| ? WC modul umístění: | -- |
| ? Autom. otevírání / zavírání: | NE |
| ? Automatické splachování: | NE |
| ? Odsávání zápachu: | ANO |
| ? Odvápňovací funkce: | ANO |
| ? Vyhřívané prkénko: | NE |
| Materiál: | plast |
| Objem splachování: | dle WC modulu |
| Požadované vlastnosti: | Soft close sedátko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
WATERGATE s.r.o. je na trhu od roku 2009. Úzká specializace na distribuci, prodej, montáž a servis elektronických bidetů a sprchovacích toalet. Sanitární technika pochází od vybraných výrobců kvalitní sanitární techniky z celého světa, kterým firma zajišťuje zároveň záruční a pozáruční servis pro region ČR a SR. V roce 2020 WATERGATE uvedl na trh "vlajkovou loď" sprchovací toaletu INTEGRA, která svým technickým zpracováním i designem integrované bidetové jednotky s dálkovým ovládáním (vsazené v bez-okrajové keramické míse, která je součástí) patří mezi průkopníky tohoto sortimentu.
Firma dlouhodobě razí politiku cenově přijatelného referenčního a internetového prodeje, při zajištění montážních služeb vč. poradenství, záručního a pozáručního servisu. Ověřená kvalita nám umožnila zavést prodlouženou záruku, která je součástí základní ceny vybraných výrobků. Cenově bezkonkurenční sprchovací toaleta INTEGRA, navržená německými designéry, je srovnatelná svou kvalitou i funkčností s renomovanými západoevropskými značkami. Přijďte se přesvědčit o kvalitě výrobků do showroomu, kde si vše můžete vyzkoušet a osahat.

