WATERGATE LINEA elektronický bidet regulérní 490 mm
Kód: WG-LR100Související produkty
Detailní popis produktu
Ideální řešení pro vyšší hygienu a lepší komfort bez nutnosti výměny celé toaletní mísy
- Chcete kvalitní mytí a vyšší hygienu?
- Nechcete měnit celou toaletní mísu?
- Chcete jednoduchou montáž bez komplikací?
- Hledáte dostupné řešení s dobrým poměrem výkon / cena?
Hlavní funkce
- zadní mytí
- dámské mytí
- oscilační režim
- pulzační režim
- nastavení teploty vody
- nastavení tlaku vody
- nastavení polohy trysky
- sušení teplým vzduchem
- dálkové ovládání
- boční ovládací tlačítka
- deodorizer
- noční světlo
- soft close
- quick release

Ovládání





- přívod studené vody v blízkosti toalety
- zásuvka 220–240 V
- vhodná mísa pro správné usazení prkénka
Jak LINEA vypadá v reálu




Technické nákresy

Technické parametry / Obsah balení
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Soft close prkénko | Ano |
| Quick release | Ano |
| Úsporný režim | Ano |
| Připojení vody | G 1/2 |
| Napájení | AC 220–240 V, 50/60 Hz |
| Jmenovitý výkon | 1020 W |
| Maximální výkon | 1650 W |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Tlak vody | 0,07 – 0,75 MPa |
| Teplota vstupní vody | 4 – 35 °C |
| Okolní teplota | 4 – 40 °C |
| Krytí | IPX4 |
| Průtok vody | 480 – 600 ml/min |
| Teplota vody | 31 – 38 °C |
| Doba mytí | cca 3 minuty |
| Typ ohřevu vody | Okamžitý |
| Výkon ohřevu vody | 1600 W |
| Bezpečnostní prvky | Hladinový spínač / termostat |
| Ochrana proti zpětnému toku | Air Gap |
| Rychlost vzduchu | ≥ 4 m/s |
| Výkon sušení | 250 W |
| Doba sušení | cca 3 minuty |
| Teplota vzduchu | OFF / 35 – 50 °C |
| Bezpečnost sušení | Tepelná pojistka / termostat |
| Typ deodorizeru | Diatom |
| Doba deodorizeru | cca 15 minut |
| Frekvence ovladače | 2460 MHz |
| RF výkon | -10 dBm |
| Typ baterií | 3V CR2032 |
| Počet baterií | 2 ks |
| Další bezpečnost | Proudový chránič |
| Vyhřívané prkénko | Ne |
| Hmotnost (netto/brutto) | cca 4,2 / 5,63 kg |
| Rozměry | cca 510 × 370 × 80 mm |
ℹ️ Balení obsahuje vše potřebné pro standardní instalaci:
- bidetové prkénko
- dálkový ovladač (bez baterií)
- instalační a uživatelský manuál
- držák ovladače
- upevňovací rámeček bidetovacího prkénka
- montážní šrouby
- podložky pro uchycení prkénka
- samolepicí podložka
- přívodní hadice na vodu
- T-kus / rozdvojka
- spojka
Musím kvůli LR100 měnit celé WC?
Jak poznám, že bude prkénko pasovat na moji mísu?
Je montáž složitá?
Má LR100 vyhřívané prkénko?
Má prkénko sušení?
Jak je to s údržbou?
Proč koupit LINEA u vás a ne levnější prkénko jinde?
- odborné poradenství před nákupem
- pomoc s ověřením kompatibility
- možnost montáže
- záruční i pozáruční servis
- dostupnost specialistů, ne jen běžný prodej
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetová prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8594204472029 |
| ? Série: | LINEA |
| ? Typ bidetu: | Přídavné prkénko |
| ? WC modul v ceně: | -- |
| ? Usazení mísy: | závěsné |
| ? Dálkové ovládání: | ANO |
| Barva: | Bílá |
| ? Tvar keramiky: | oblé |
| ? Sušení: | ANO |
| ? Připojení sítí: | externí nebo skryté |
| ? Splachování: | -- |
| ? Odpad WC mísy: | -- |
| Zvýšená mísa: | NE |
| ? WC modul umístění: | -- |
| ? Autom. otevírání / zavírání: | NE |
| ? Automatické splachování: | NE |
| ? Odsávání zápachu: | ANO |
| ? Odvápňovací funkce: | ANO |
| ? Vyhřívané prkénko: | NE |
| Materiál: | plast |
| Objem splachování: | dle WC modulu |
| Požadované vlastnosti: | Soft close sedátko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
WATERGATE s.r.o. je na trhu od roku 2009. Úzká specializace na distribuci, prodej, montáž a servis elektronických bidetů a sprchovacích toalet. Sanitární technika pochází od vybraných výrobců kvalitní sanitární techniky z celého světa, kterým firma zajišťuje zároveň záruční a pozáruční servis pro region ČR a SR. V roce 2020 WATERGATE uvedl na trh "vlajkovou loď" sprchovací toaletu INTEGRA, která svým technickým zpracováním i designem integrované bidetové jednotky s dálkovým ovládáním (vsazené v bez-okrajové keramické míse, která je součástí) patří mezi průkopníky tohoto sortimentu.
Firma dlouhodobě razí politiku cenově přijatelného referenčního a internetového prodeje, při zajištění montážních služeb vč. poradenství, záručního a pozáručního servisu. Ověřená kvalita nám umožnila zavést prodlouženou záruku, která je součástí základní ceny vybraných výrobků. Cenově bezkonkurenční sprchovací toaleta INTEGRA, navržená německými designéry, je srovnatelná svou kvalitou i funkčností s renomovanými západoevropskými značkami. Přijďte se přesvědčit o kvalitě výrobků do showroomu, kde si vše můžete vyzkoušet a osahat.

