LINEA LR200 elektronický bidet + moderní kombi mísa
Kód: WG-LR200_30202000Související produkty
Detailní popis produktu
Komfortnější set pro vyšší hygienu, vyhřívané prkénko a snadnou výměnu za stojící kombi WC
- Chcete elektronické bidetové prkénko LINEA LR200 s vyšší výbavou?
- Potřebujete stojící kombinovanou WC mísu včetně nádržky?
- Hledáte řešení s variabilním připojením odpadu?
- Chcete komfort včetně vyhřívaného prkénka?
Obsah setu
Set obsahuje vše důležité pro kompletní řešení:
- bidetové prkénko LINEA LR200
- stojící kombiklozet Kielle Oudee včetně nádržky
- dálkový ovladač (bez baterií)
- držák ovladače
- upevňovací rámeček bidetového prkénka
- montážní šrouby
- přívodní hadice na vodu
- T-kus / rozdvojka
- spojka
- vstupní filtr
- instalační a uživatelský manuál
Hlavní funkce
- zadní mytí
- dámské mytí
- oscilační režim
- pulzační režim
- nastavení teploty vody
- nastavení tlaku vody
- nastavení polohy trysky
- vyhřívané prkénko
- sušení teplým vzduchem
- deodorizer
- noční světlo
- dálkové ovládání
- boční ovládací tlačítka
- soft close
- quick release

Ovládání






- stojící kombinovaná bezokrajová mísa
- včetně nádržky na vodu
- šířka 360 mm
- hloubka 650 mm
- výška mísy 420 mm + prkénko 30 mm
- součet výšky prkénka a mísy od země 45 cm
- barva bílá
- variabilní odpad
- vírové rimless splachování
- hluboké splachování
- dvojité splachování 3/6 litrů
- boční napouštění vody — levá / pravá
- variabilní připojení odpadu

- přívod studené vody v blízkosti toalety
- zásuvka 220–240 V
- prostor a připojení odpadu pro stojící kombiklozet
Jak set vypadá
Technické nákresy

Technické parametry / Obsah balení
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Soft close prkénko | Ano |
| Quick release | Ano |
| Úsporný režim | Ano |
| Připojení vody | G 1/2 |
| Napájení | AC 220–240 V, 50/60 Hz |
| Jmenovitý výkon | 1020 W |
| Maximální výkon | 1650 W |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Tlak vody | 0,07 – 0,75 MPa |
| Teplota vstupní vody | 4 – 35 °C |
| Okolní teplota | 4 – 40 °C |
| Krytí | IPX4 |
| Průtok vody | 480 – 600 ml/min |
| Teplota vody | 31 – 38 °C |
| Doba mytí | cca 3 minuty |
| Typ ohřevu vody | Okamžitý |
| Výkon ohřevu vody | 1600 W |
| Ochrana proti zpětnému toku | Air Gap |
| Výkon sušení | 250 W |
| Doba sušení | cca 3 minuty |
| Teplota vzduchu | OFF / 35 – 50 °C |
| Typ deodorizeru | Diatom |
| Doba deodorizeru | cca 15 minut |
| Frekvence ovladače | 2460 MHz |
| Typ baterií | 3V CR2032 |
| Počet baterií | 2 ks |
| Vyhřívané prkénko | Ano |
| Hmotnost (netto/brutto) | cca 4,2 / 5,63 kg |
| Rozměry | cca 510 × 370 × 80 mm |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | stojící kombinovaná WC mísa včetně nádržky |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Výška mísy | 420 mm + prkénko 30 mm |
| Výsledná výška | cca 45 cm od země |
| Barva | bílá |
| Odpad | variabilní |
| Splachování | hluboké, vírové rimless |
| Dvojité splachování | 3/6 litrů |
| Napouštění vody | boční, levá / pravá strana |
Set obsahuje vše potřebné pro instalaci:
- WC kombiklozet Kielle Oudee vč. nádržky
- bidetové prkénko LINEA LR200
- dálkové ovládání
- držák ovladače
- upevňovací rámeček bidetového prkénka
- přívodní hadice
- T-kus / rozdvojka
- spojka
- vstupní filtr
- instalační a uživatelský manuál
Je tento set vhodný do paneláku?
Jaká je výsledná výška toalety?
Má LR200 vyhřívané prkénko?
Má prkénko sušení?
Je montáž složitá?
Jak je to s údržbou?
- odborné poradenství před nákupem
- pomoc s výběrem vhodného řešení
- možnost montáže
- záruční i pozáruční servis
- dostupnost specialistů, ne jen běžný prodej
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetová prkénka se stojící mísou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Série: | LINEA |
| ? Typ bidetu: | Prkénko + WC |
| ? Usazení mísy: | stojící |
| ? Dálkové ovládání: | ANO |
| Barva: | Bílá |
| ? Tvar keramiky: | oblé |
| ? Sušení: | ANO |
| ? Připojení sítí: | externí |
| ? Splachování: | bezokrajové vírové tiché |
| ? Odpad WC mísy: | variabilní |
| Zvýšená mísa: | NE |
| ? Kompatibilní s: | -- |
| ? WC modul montáž: | -- |
| ? WC modul umístění: | -- |
| ? Autom. otevírání / zavírání: | NE |
| ? Automatické splachování: | NE |
| ? Odsávání zápachu: | ANO |
| ? Odvápňovací funkce: | ANO |
| ? Vyhřívané prkénko: | ANO |
| Materiál: | plast |
| Objem splachování: | 3 / 6 l |
| Požadované vlastnosti: | Soft close sedátko |
| Délka: | 65 cm |
| Šířka: | 37.9 cm |
| Výška: | 42 cm |
| zpomalené sklápění: | ano |
| antibakteriální: | ano |
| typ ovládání sedátka: | elektronické |
| vyhřívané: | ano |
| funkce osoušení: | ano |
| dětské: | ano |
| s poklopem: | ano |
| barva: | bílá |
kielle - technologie Vortex Rimfree
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
WATERGATE s.r.o. je na trhu od roku 2009. Úzká specializace na distribuci, prodej, montáž a servis elektronických bidetů a sprchovacích toalet. Sanitární technika pochází od vybraných výrobců kvalitní sanitární techniky z celého světa, kterým firma zajišťuje zároveň záruční a pozáruční servis pro region ČR a SR. V roce 2020 WATERGATE uvedl na trh "vlajkovou loď" sprchovací toaletu INTEGRA, která svým technickým zpracováním i designem integrované bidetové jednotky s dálkovým ovládáním (vsazené v bez-okrajové keramické míse, která je součástí) patří mezi průkopníky tohoto sortimentu.
Firma dlouhodobě razí politiku cenově přijatelného referenčního a internetového prodeje, při zajištění montážních služeb vč. poradenství, záručního a pozáručního servisu. Ověřená kvalita nám umožnila zavést prodlouženou záruku, která je součástí základní ceny vybraných výrobků. Cenově bezkonkurenční sprchovací toaleta INTEGRA, navržená německými designéry, je srovnatelná svou kvalitou i funkčností s renomovanými západoevropskými značkami. Přijďte se přesvědčit o kvalitě výrobků do showroomu, kde si vše můžete vyzkoušet a osahat.

